Ознака: притисок врз вработени

Вести

????????: ????????? ??????????? ????? ???????? ??? ??????????? ?? ????????????????

Заменик-министерот за информатичко општество и администрација Тимчо Муцунски денеска соопшти дека на неколку дена пред изборите секојдневно се врши притисок врз вработените од јавната администрација.  На прес-конференција Муцунски истакна дека […]