Ознака: ПРИЈАТЕЛИ

Живот

Лични навики од кои никако не смеете да се откажете кога сте во врска

Без оглед на тоа што сте во врска, постојат навики од кои никогаш не би требало да се откажете, независно од вашиот љубовен статус. Искрената и цврста врска, вклучува целосна […]

Коментари

Срдечна средба на Мицковски и Али Ахмети која заврши со гушкање и намигнување

Во оваа пригода да истакнеме дека ваква срдечност, расположение и насмевки ретко се гледаат на македонската политичка сцена. Очигледно изјавите на Мицковски дека сака да учи од Али Ахмети кај […]

Сцена

Како би изгледала дневната соба од ТВ серијата “Пријатели” во 2018 година?

Како би изгледала дневната соба од ТВ серијата “Пријатели” во 2018 година? Апартманот на Моника е толку оригинален така што секој фан на “Пријатели” би можел да го препознае, дури […]

Хороскоп

Ова се трите најдобри пријатели во хороскопот

Ова се трите хороскопски знаци кои се најдобри пријатели, според хороскопот. Вага Од сите знаци, Вагите се најфини и најмирни личности. Тие никогаш нема да ве повредат со причина. Не прават […]

Живот

Одлучиле да ги побараат своите биолошки татковци и откриле нешто неверојатно

Двајца пријатели од Ливерпул, инаку и двајцата зачнати по вештачки пат, не биле ни малку изненадени кога по побараната информација за донорот на сперма, дознале дека имаат ист татко.Џорџина Бонд и Џек […]

Занимливости

Еве зошто групата од „Пријатели“ секогаш седеше на истиот кауч

Ве предизвикуваме: Иако најверојатно ги немате гледано со години, заземете удобно место на вашиот кауч и погледнете ги урнебесните 10 сезони на неповторливите „Пријатели“. Едно е сигурно, иако сега секој […]