Ознака: пријател

Љубов и секс

Љубовна врска со Вашиот најдобар пријател – да или не?

Нема ништо покомплицирано од тоа да станете девојка на Вашиот најдобар пријател. Тоа е еден трнлив пат, кој многумина го избегнуваат без големо размислување.Но, од друга страна, поминувањето низ овој […]

Сцена

Мајкл Џексон на пријател, пред смртта му напишал- „Се обидуваат да ме убијат“

Осум години по смртта на Мајкл Џексон, неговиот пријател, германскиот бизнисмен Мајкл Јакобшаген, за австралиска телевизија обелодени дека неколку недели пред смртта, Мајкл Џексон му дал 13 писма со содржина […]

Сцена

ПРОЗБОРЕ најдобриот пријател на Нино: „Доста ми е од лагите на Сандра!“ Еве што се случило ноќта кога починал пејачот

Некогашниот менаџер и добар пријател на Нино Решиќ, Нермин Адемовиќ, е еден од ретките кои до последниот ден од животот бил со пејачот. Токму поради тоа има право да го […]

Видео

Сакам се*с со тебе! Му се нафрлила девојката на неговиот најдобар пријател! Кога ги раширила нозете почнало лудилото

Му  се нафрлила девојката на неговиот најдобар пријател! Кога  ги  раширила нозете почнало  лудилотоМногумина се нашле во  слична ситуација, но  реакциите се различни . погледнете што  сторило момчево  во конретен […]

Видео

Уште еден ДОКАЗ дека КУЧИЊАТА се најдобар ПРИЈАТЕЛ на човекот!

Љубовта кон милениците ја исполнува секоја празнина, го отстранува секој страв и создава среќни моменти.Ако имате, или сте имале куче, тогаш знаете како вашиот крзнен пријател ви го исполнува животот, […]

Вести

Потврдено: Заев е долгогодишен добар пријател со газдата на дивоградбата „Цареви кули“

Коце Ристовски, сопственик на „Цареви Кули“, хотелскиот комплекс во Струмица кој се најде во средиштето на вниманието заради најновата криминална афера со злоупотребата на градоначалникот Зоран Заев на Законот за […]