Ознака: проститутка

Љубов и секс

Имал проблеми во бракот, па си викнал проститутка: Кога видел која го пречека се шокирал

Еден човек ангажирал проститутка за заедно да ја минат ноќта во изнајмена хотелска соба. Меѓутоа, кога таа се појавила следел шок за двајцата. Имено, кога ја отворил вратата, несреќниот човек […]

Љубов и секс

Маж се заљубил во проститутка: “Таа беше толку драга, а потоа си најде ново момче“

Маж се пожалил дека е во голем љубовен проблем, затоа што се заљубил во проститутка. Човекот страдал од депресија и решил да побара помош од Деидре Сандрез. Мажот имал 43 […]

Живот

Чудно им мирисало под креветот додека биле на одмор. Одлучиле да проверат и СЕ ЗГРОЗИЛЕ од глетката!

Еден млад брачен пар викендот го минал во хотелот во познатото одморалиште Патаја,Тајланд, не знаејќи дека под нивниот кревет е сокриен труп на трансродова проститутка.Кога почувствувале силен мирис во собата, […]

Живот

СКАНДАЛ ВО ПОЛИЦИЈАТА ПОРАДИ ПРОСТИТУТКА! Ги раскажала сите валкани желби на полицајците!

Поранешната проститутка и ријалити ѕвезда, Габи Греко, детално опишала сексуален однос со двајца полицајци од Њу Јорк.Скандалот кој ја тресе американската полиција се случил благодарение на Габи. Имено, според нејзините […]

Живот

ЗАРАБОТИЛА МИЛИОНИ! Елитна проститутка сака ќерките да ја наследат!

Таа се снашла и успеала себе и своето семејство да го обезбеди финансиски. И покрај тврдењата на пошироката јавност, таа не признава дека е проститутка.Имено, надарената Нина Петерсон, мајка на […]

Живот

„Мојот сопруг не се буни додека им го правам ОВА на момците“! Сашка е проститутка, но додека работи ги користи само…

Таа смета дека и паѓа тешко тоа што нема физички контакт со човечко  суштество  додека нејзиниот сопруг Артур (45) не е дома, бидејќи тој  работи  како  полицаец  во  мал американски […]

Занимливости

Дете изнајмило проститутка, а таа му ја украла касичката за пари

Четиринаесет годишно дете од Чикаго преку интернет договорило средба со проститутка додека родителите не му биле дома. Но не било баш се така како што очекувал. Ребека Брукс(22) која ја […]

Занимливости

Откако добил орален секс од проститутка, и рекол дека е полицаец

Полицаецот Роналд ДеПелегрин(48) признал дека дозволил Дајана Грос (26) да му пружи орален секс пред  да ја информира дека е полицаец. ДеПелегрин рекол дека на 22 март дошол во контакт […]