Ознака: проститутка

Занимливости

Проститутка умрела за време на секс па потоа мистериозно станала од ковчег

Жена за која се сметало дека умрела во текот на сексулани односи, наводно ненадејно се разбудила кога полицијата го ставала нејзиното тело во ковчег. Инцидентот се случил пред една недела […]

Занимливости

Седум видови на спонзоруши

Од некоја чудна и неразбирлива причина, спонзорушите претставуваат непресушен извор на интерес кај нас и на Балканот. Во Србија неодамна излезе и книга во која се опишуваат спонозрушите. Меѓу другото, […]

Љубов и секс

Каква музика слушаш – таков си во кревет

Веќе одамна е познато дека музиката која ја слушаме влијае на нашиот карактер, расположение и начин на живот. Но новите истражувања покажуваат дека музиката делува и на нашиот преформанс во […]

Занимливости

Како изгледа една просечна саботна ноќ на едно уфурано девојче од Македонија?

Околу 14h пишува на статус и ги тагнува другарките кои ништо не се подобри од неа. “Вечер лудницааааааааа, ќе бидеме главни” Од 14:05 до 18 следи шминкање, а почнува така како […]

Занимливости

Проститутка гола и боса бегала од “џиновскиот алат” на муштеријата

Проститутката од кенискиот град Mtwapa, од својата хотелска соба побегнала без нималку размислување по вадењето на половиот орган со гигантски размери од страна на нејзиниот следен муштерија. Исплашената девојка од […]