Ознака: Протеинска салата

Кулинарство

Протеинска салата која е повкусна кога ќе „преноќи“ во фрижидер

Оваа медитеранска салата со туна е еден од ретките рецепти кои е повкусен кога ќе отстои.Се работи за салата полна со протеини која ќе ви даде доволно енергија за целодневните […]