Ознака: професорка

Живот

Професорка почина во живо во утринска програма

Рита Јитандер, славна индиска професорка, книжевник и уметник, почина во утринска програма која се емитува во живо на една телевизија во оваа држава. Професорката Јитандер разговараше со водителот Захид Муктар […]

Вести

Професорка на Медицинскиот факултет со кампања и притисок врз студентите да гласаат на референдумот

Кампања и притисок на клиниките и меѓу студентите на Медицинскиот факултет во Скопје. Професорите наместо да се грижат за образованието на студентите, или здравствената политика, како и за пациентите тие […]

Вести

Предупредување: Невидено историско Велепредавство од страна на владата на Заев

#МУДРАпрофесорка напиша: ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ! Што туку го прочитав “ Договорот” со Грција напишан на англиски јазик ,( единствена верзија што важи) , и како долгогодишен Професор по англиски и познавач […]

Живот

Професорка на студент му испратила голи фотки и го прашала дали сака уште, а потоа…

Една американска професорка го погрешила телефонскиот број и наместо своите голи фотки да му ги испрати на својот дечко, таа по грешка му ги испратила на свој студент. А тој […]

Живот

Ја фотографирал професорката додека имале секс и се пофалил на Фејсбук

Еден студент собрал храброст да има секс со професорка, за подоцна да покаже уште повеќе храброст со тоа што ги објавил нејзините разголени фотографии на социјалните мрежи.Нивната приказна имала веќе […]

Вицотека

Професорката на факултет им рекла на студентите да напишат есеј…

Професорката на факултет им рекла на студентите да напишат есеј…- Во есејот треба да има мистерија, секс, религија и богатство.Ете го Трпе по три минути.- Готово, професорке!- Е ајде да […]