Ознака: проѕирен фустан

Сцена

Беквалац на настап дошла во проѕирен фустан – рефлекторите блеснаа и открија се

Пејачката Наташа Беквалац се врати од летувањето во Миконос, а веќе работи во полна пареа. Синоќа настапувала во Чачак и тамошната публика ја почестила со секси комбинација. Наташа заблескала во […]

Сцена

Заводлива: Адријана Лима на црвениот тепих во проѕирен златен фустан

Бразилската манекенка ги покажала сите свои адути. Адријана Лима вчеравечер мамела погледи на amfAR галата, свечен настан кој се одржува секоја година во склоп на Канскиот филмски фестивал. Прекрасниот ангел […]

Сцена

Го сруши интернетот: Сања облече проѕирен фустан без градник!

Иако неодамна се породи, водителката на Ѕвездите на Гранд, Сања Кужет ја доведе линијата до совршенство, па веќе носи фустани  од кои на посилниот пол им застанува здивот.Во последната снимена […]

Фото

Фото: Сè на мегдан: Голиот задник на Кардашијан „го стави во сенка“ концертот на нејзиниот сопруг!

Ријалити ѕвездата Ким Кардашиан уште еднаш го запрепасти светот со изборот на модни комбинации кои се почесто се шокантни. Овојпат по повод