Ознака: рабарбара

Кулинарство

Пробајте освежителен џин со рабарбара – омилениот пролетен пијалок на Џејми Оливер. Го имаме рецептот!

На пролет сакаме сè со рабарбара! Познатиот готвач Џејми Оливер создаде совршен пијалок со џин со рабарбара Овој освежителен пијалок има прекрасен вкус како пролетта Освежителен пијалок во топла пролетна […]