Ознака: Радмила Манојловиќ

Сцена

Таа е единствена на естрадата која нема ставено силикони: Рада Манојловиќ ги стисна градите во џиновското деколте

Jавноста со години е навикната да ги гледа естрадните ѕвезди во регионот со силикони на себе, па така веќе публиката се навикна да ужива во „вештачката“ убавина што ја поседуваат […]

Сцена

Радмила Манојловиќ: „Ве молам спасете ме да не умрам“

Пејачката Рада Манојловиќ има генетски предиспозиции за малигнитет, бидејќи нејзината мајка многу млада е почината од рак на матката. Токму поради таа причина пејачката редовно оди на контроли кои се […]

Сцена

Погледнете каде живеела Рада пред да се прослави

Популарната пејачка Рада Манојловиќ израснала но трошна куќа која ја изградил нејзиниот дедо.Таа од своето појавување во шоу-бизнисот со гордост истакна дека местото од каде што доаѓа е родното село […]

Сцена

Рада му заби НОЖ ВО ГРБ на Саша Поповиќ: Му беше како ќерка, дали некогаш ќе и го прости ова?

Со оглед на тоа дека оваа недела веќе 2 пати беше на Пинк, веќе почнаа да кружат гласини дека и таа како и Шабан, Зорица Брунцлик, Индира Радиќ и Дара […]

Сцена

Амиџиќ во емисија пушти старо видео на Рада: ПУКНА БРУКА поради сексот во сено и…

„Се знам да правам, од ништо не ми е срам. Секогаш велев дека ако не сум пејачка би била професорка по секс во средно училиште….“Огнен Амиџиќ во својата емисија прикажа […]