Ознака: Ражњатовиќ

Сцена

Цеца во досега невидено издание – избричена глава, без силикони и преслаба

Денес важи за една од најголемите музички ѕвезди на балканот, но со години наназад Светлана Ражњатовиќ – Цеца луташе низ стиловите и се бараше себеси. Погледнете како изгледала Цеца пред […]