Ознака: разлика во години

Сцена

Oва е убавата жена на Марадона, а кога ќе дознаете колку деца има ќе се онесвестите

Диего Марадона овие денови е вистинска интернет сензација и целиот свет зборува за него откако недолично се однесуваше на трибините за време на мечот помеѓу Аргентина и Нигерија. Целото ова […]

Љубов и секс

Може да му биде баба, но тој е заљубен во неа

Ја додал на Фејсбук, а меѓу нив веднаш пламнала љубов. Разликата во години не им претставува проблем и уживаат во својата љубов. Посилни се од сите препреки. Виртуелното пријателство помеѓу 72 […]