Ознака: разочараност

Вести

РЕАКЦИИТЕ НЕ СТИВНУВААТ: Опозициските мегафони гневни на СДСМ за поразителниот договор

Не стивнуваат реакциите на опозициски активисти, мегафони и разни левичарски партии по вчерашниот договор на четирите најголеми политички партии за излез од кризата. Тие ја обвинуваат опозициската СДСМ дека ги […]

Вести

ФОТО: Најагресивните опозициски перјаници РАЗОЧАРАНИ од постигнатиот договор меѓу патриите

Најгласните перјаници на СДСМ преку социјалнте мрежи ги искажуваат својот револт и разочараност од постигнатиот договор меѓу политичките партии.Опозициските колумнисти и професори го искажуваат револтот велејќи дека СДСМ мислат само […]