Ознака: Ракометарките на Србија

Ракомет

Фото: Рамометарките на Србија позираа во бикини

Најдобрите српски ракометарки се подготвуваат за претстојното Европско Првенство кое од 4-ти до 16-ти декември ќе се одржи во Србија. Тие во пресрет на ова Европско Првенство позираа во бикини.