Ознака: Ракометарките

Сцена

Ракометарките на Вардар повторно се собраа за свадбата на нивната колешка

Ракометарките на Вардар повторно се собраа заедно, овој пат за свадбата на својата соиграчка која заплови во брачните води. Станува збор за Андреа Пенезиќ која со брак ја круниса долгогодишната […]