Ознака: Ракчевиќ

Ракомет

Ракчевиќ го продолжи договорот со Металург

Црногорскиот репрезентативец Младен Ракчевиќ го продолжи договорт со Металург, бјави клубот на својата интернет страница.Кружниот напаѓач, во четвртокот, ставил потпис на новиот договор, според кој во Металург ќе остане уште […]