Ознака: рамен стомак

Живот

НАЈБРЗО до рамен стомак!

Иако уште од април си велевте дека ќе почнете да вежбате, летото си дојде, а килограмите не мрднаа. Познато?Сега да почнете со напорни тренинзи е доцна, но никогаш не е […]

Кулинарство

Направете ја ОВАА салата и ќе имате РАМЕН СТОМАК каков од секогаш сте сакале

Оваа салата не само што е вкусна, туку и ги отстранува наслагите на стомакот – направете ја оваа салата и ќе имате рамен стомак каков отсекогаш сте сакале.Потребни состојки: 3 […]