Ознака: рани

Живот

Оваа маст е СМРТ ЗА ХЕМОРОИДИТЕ: Нанесете од неа и збогувајте се со маката!

Оваа маст е смрт за хемороидите. Подгответе ја и никогаш повеќе ќе немате макаСупер крем, подготвен лесно и евтино, може да ве спаси од хемороиди, бронхит и што ли уште […]

Занимливости

Лекарите ова НЕ ви го откриваат: Еве зошто сте ЦАР ако мочате под туш!

Пред вас се 4 причини поради кои е повеќе од пожелно да мокрите под туш.1. Буквално ќе ја сочувате планетата Според некои истражувања кои ги спровела Агенцијата за заштита на […]

Живот

Му купила сандали на детето, 30 минути подоцна се случило нешто ужасно!

Лиса Конор купила гумени сандали за својата 2- годишна ќерка. По само 20 минути детето се здобило со сериозни рани.„Ѝ купив сандали  кои  чинеа осум фунти, но откако одеѓе во […]