Ознака: раскош

Сцена

Пријовиќ се „опушти“ па откри во каков раскош живее со синот на Брена

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ го чуваат својот приватен живот далеку очите на јавноста. Доказ за тоа е дека ниту една новинарска екипа досега не била во […]

Сцена

Цеца откри каков раскош владее во вилата за Велигден, а од тоа на трпезата подзинаа и сватовите

Иако за Велигден не беа заедно, сепак Цеца ги собра децата и сватовите во нејзиниот дом два дена подоцна. Имено вчера пејачката во нејзиниот дом ги пречека сватовите како и […]

Сцена

Сон на секоја жена: Раскошниот гардеробер на Мараја Кери

Поп-дивата Мараја Кери ги отвори портите на својот гардеробер во нејзиниот триплекс во Трибека. Погледнете го видеото направено од страна на магазинот Vogue во кое јасно се гледа страста за […]

Сцена

Лепа Брена го ожени синот!

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ денес го кажаа судбоносното „да“ во црквата Св. Василиј Отрошки. На церемонијата на венчавката во црквата присуствуваа околу стотина гости, а кумови беа кошаркарот Милош […]

Видео

ВИДЕО: Еве КАДЕ ќе се сели Обама откако ќе ја напушти Белата Куќа!

Домот со 9 спални не е многу далеку од неговото сегашно живеалиште.Семејството Обама ќе остане во Вашингтон по јануари, кога му истекува мандатот како претседател. Главна причина за оваа одлука […]