Ознака: Ратко Костов

Локална самоуправа

Градоначалникот Сашко Николов оствари прием на џудистот Ратко Костов

Градоначалникот Сашко Николов оствари прием на џудистот Ратко Костов од Џудо клубот Сенсеи од Радовиш кој на Меѓународниот турнир „Куп на Јадранот“ во Сплит, Хрватска, го освои бронзен медал.На натпреварот […]