Ознака: рафа бенитез реал мадрид

Меѓународен фудбал

Нема да поверувате кој е фаворит за тренер кај навивачите на Реал

      Според анкетата која ја организираше агенцијата „Сигма Дос“ за „Марка“, членовите на Реал Мадрид немаат голем фаворит за наследник на Жозе Мурињо доколку португалецот на крајот од […]