Ознака: реално шоу

Сцена

24 часа пред камери: Гоца Тржан и нејзиниот сопруг oд септември ќе имаат свое реално шоу!

Пејачката Гоца Тржан одлучи да учествува во реалити проект кој ќе го следи нејзиниот живот. Од септември ќе може да следите како изгледа секојдневието на Гоца Тржан и нејзиниот сопруг […]

18+

Луна Ѓогани со опасно жешкиот танца по танга во базен го доведе Марко до лудило (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Ѓогани го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц. Луна беше во мокра маичка и […]

Сцена

Синот на Аркан го „раздрма“ Инстаграм – „Ќе ме гледате секој ден“

Војин Ражнатовиќ, син на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој со години живее во Америка, направи 2метеж“ на Инстаграм најавувајќи дека наскоро ќе влезе во реално шоу, а фановите се збунија, затоа […]

Сцена

Се укинува ријалити шоуто на Кардашиан?!

Ким Кардашиан решила да го одложи на неодредено време снимањето на шоуто, што го прослави целото семејство.Причината, како што пишуваат странските медиуми е поврзана со последиците од инцидентот во Париз, кога пред […]

Сцена

Наташа Беквалац одбила понуда од 100.000 евра да влезе во било кое од двете реални шоуа!

Продуцентите биле подготвени на се само новосадската барбика да им се придружи. Првично, и било понудено да се натпреварува со другите фармери, под исти услови, но со многу подобар хонорар […]