Ознака: реклама

Сцена

Погледнете како заработуваат ќерките на Карлеуша

Српската пејачка Јелена Карлеуша, освен своите провокативни фотографии, со фановите на социјалните мрежи сака да споделува некои интимни моменти кои ги минува со своето семејство. Тука се патувањата, но и […]

Видео

Видео: Наместо реклама, на најголемиот билборд во градот пуштил порно филм

По  грешка, наместо  да пушти  реклама пуштил порно  филмНа најголемиот билборд наместо  реклама минувачите имале прилика да видат  порно  филм.  На најголемиот билборд наместо  реклама минувачите имале прилика да видат […]

Сцена

Се врати на големи врати! Славната убавица позира потполно гола!

Веќе подолго време ја нема на модните писти бидејќи  се впушти  во  бизнис  водите!Но  Хајди  Клум (43)  со оваа божиќна реклама  покажа дека и  понатаму  е вистинска дива! Хајди  се […]

Видео

ВИДЕО: Божиќна реклама ги сруши рекордите на гледаност!

Патувањето е една од најнепријатните работи за време на зимата, за многумина од нас.Но, лондонскиот аеродром Хитроу се обидува да нѐ убеди во спротивното. Во 70-секундното видео направено за Божиќ, […]

Занимливости

Реклама која ги запрепасти жените: Заборавете на влошките – направени се гаќички што впиваат крв!

„Оние“ денови од месецот не мора секогаш да бидат најлошите денови. Секоја жена се ужаснува од помислата дека нејзиниот тампон, односно влошка, ќе се измести од своето место и нешто […]

Занимливости

„Челичната калуѓерка“ се појави во реклама и направи БУМ на социјалните мрежи!

Не е првпат компанијата „Најк“ во своите рекламни кампањи да вклучува специфичен избор на луѓе.Во најновата кампања, насловена „Unlimited Youth“, се појавува 86-годишна калуѓерка, која или ќе ве инспирира или […]