Ознака: рен

Живот

Конзумирајте ја оваа смеса и за три недели салото на стомакот ќе го снема

Тргнете го салото од стомакот кој е една од најкритичните зони со три намирници од кујната кои се многу корисни и здрави.Ренот има доста витамини и е многу корисен, има […]

Живот

Излечете ги синусите за пет дена: Решете се засекогаш од главоболките и затнатиот нос!

По ова мирно ќе пиете,а главоболките потполно ќе изчезнат.Со доаѓањето на ладните денови кај многу доаѓа и до лесна подложност на воспаленија па така и воспаленијата на синусите се пратени […]

Живот

Најсилен природен лек: Гоподобрува помнењето за 80 проценти, ги топи маснотиите и го подобрува видот и слухот

Кога ја јадете оваа смеса, функцијата на мозокот значително се подобрува.Еден од најмоќните природни лекови не само што ќе ви  го подобри помнењето за неверојатни 80 проценти туку и ќе […]

Живот

Само 2 лажици дневно од овој сируп и салото од стомакот ќе исчезне

Намирница која е исклучително хранлива, има способност да го забрзува метаболизмот, а со тоа и да ги топи масните наслаги.Ренот е исклучителна намирница која има исклучителни антибактериски својства, не содржи […]

Меѓународен фудбал

Фото: Додека шеикот „беснееше“ за поразот на ПСЖ, Селма Хаек „славеше“ за победата на Рен

Познатата актерка во саботата навечер беше дел од натпреварот во Париз помеѓу екипите на ПСЖ и Рен, меч што им припадна на гостите кои понесоа победа од 1-2. Рен на […]