Ознака: Рита Ора

Сцена

Ја покажа тетоважата на најинтимниот и најболниот дел од телото- Рита Ора не се срами да покаже што има под гаќичките

Зашто да не кога одлично и оди? Коментираат дел од фановите на нејзиниот Инстаграм профил. Ја покажа тетоважата на најинтимниот и најболниот дел од телото- Рита Ора не се срами […]

Сцена

Рита Ора облече „безобразно“ бикини и откри несекојдневен детаљ под меѓуножјето

Славната пејачка Рита Ора првите денови во Новата година ги поминува на Малдивите од каде ги почести милионските фанови на социјалните мрежи. Имено таа како и секогаш до сега облече […]

Сцена

Рита Ора во обид да ја врати најлошата фризура на сите времиња

Иако пејачката Рита Ора е позната по честото менување на имиџот, овојпат изненади со својата нова фризура. Планетарно популарната пејачка од Косово, се обидела да ја врати во мода најлошата […]

Сцена

Славната пејачка се фотографираш мокра во костим за капење, а од нејзините брадавици ќе се препотите

Славната пејачка Рита Ора која потекнува од Албанија овие денови е во Дубаи каде има закажано настапи во склоп на нејзината турнеа. Сексапилната Албанка на својот Инстаграм профил ги почести […]

Сцена

Рита Ора со секси издание ги провоцира мажите

Рита Ора популарната британска пејачка со албанско потекло сака да провоцира со своите секси фотографии, но најновите фотографии кои се појавија на интернет ги разочараа нејзините фанови. Таа е „уловена“ […]