Ознака: ритуал

Љубов и секс

Утре вечер направете го овa за да ви тргне во љубовта

Ритуалот за љубовта е прилично моќен во периодот на Младата Месечина. Ако сакате да привлечете љубов земете еден лист хартија и парче јаглен. Чекајте ја месечината да се појави на небото, […]

Контроверзни фајлови

ВИДЕО: Научниците во ЦЕРН снимени како прават бизарен сатанистички ритуал

Европскиот центар за нуклеарни истражувања ни приреди возбудлив настан.На бизарната снимка се гледа како група поединци со наметки се собираат околу скулптурата на индискиот бог Шива и до смрт бодат […]

Љубов и секс

ЧЕК ЛИСТА: Овие ритуали жените ги прават пред секс!

Би било супер кога секој  секс  би бил спонтан, но, реалноста е поинаква бидејќи сите жени мораат  да ги  завршат своите ритуали  пред секс.Овие осум ритуали жените најчесто  ги прават […]

Вести

Отворањето на најголемиот тунел на светот беше бизарен окултен ритуал

На отворањето на тунелот низ Готхард во Швајцарија присуствуваа најмоќните луѓе од Европа, но тоа личеше на мрачен, чуден и вознемирувачки сатанистички ритуал, пишува Vigilant Citizen.Со должина од над 57км […]