Ознака: роберт ордановски

Сцена

Орданоски по одморот на Пелистер – Мојот живот оди во нови предизвици, побара правен совет јавно за разводот!

Орданоски по одморот на Пелистер – Мојот живот оди во нови предизвици Екс-директорот на АЕК, Роберт Орданоски, по објавата на Фејсбук дека се разведува од неговата сопруга Агнеса, денеска објави […]