Ознака: Робин Вилијамс

Сцена

На продажба куќата во која популарниот актер беше пронајден мртов

Популарниот актер, покојниот Робин Вилијамс живееше во луксузна куќа со средноземен стил во 2014, каде и си го одзеде животот. Куќата која има шест спални соби и шест купатила сега […]

Сцена

Причината за самоубиството на актерот Робин Вилијамс откриена по 5 години

Пет години по самоубиството на познатиот актер Робин Вилијамс во јавност кончено исплива причината поради која се одлучил за самоубиство. Новиот документарец за животот на Вилијамс, “Робин Вилијамс, кога насмевката […]