Ознака: Роби Вилијамс

Сцена

Роби Вилијамс: Се прејадов риба, за малку ќе умрев од труење со жива и арсен

Пејачот Роби Вилијамс во едно недамнешно интервју раскажува дека за малку ќе умрел од труење со жива откако се прејал риба по долга апстиненција. 46-годишниот музичар стана веган во 2017 […]

Сцена

Сопругата на Роби Вилијамс призна дека глуми оргазам: Пејачот влета во студиото и…

Британскиот пејач Роби Вилијамс се појавил во студиото на емисијата „Лус вомен“ откако неговата сопруга Ајда, која е една од водителките на шоуто, признала дека повремено глуми оргазам.Откако ја слушнал […]

Сцена

Како од мајка роден: Роби Вилијамс се соблече за насловната страна на геј магазин

Роби  Вилијамс ги навикна своите фанови на изненадувања , но последниот потег кој  го  стори  е навистина храбар!Имено, тој  позирал за насловната страна  на еден магазин и  тоа потполно гол! […]

Сцена

Сопругата на Роби Вилијамс открила како тој го опишал нејзиното породување- и останал жив

Роби Вилијамс с еоженил со Ајда Филд во 2010 година, а парот тврди дека тајната на нивниот среќен брак е „чудната“ смисла за хумор која и двајцата ја делат.Актерката признала […]