Ознака: роденденска прослава

Сцена

Како изгледаше роденденската забава на ќерката на Драгана Мирковиќ?

Пејачката Драгана Мирковиќ земала за обврска да ја организира роденденската прослава на својата ќерка. Мирковиќ со гламурозна журка го прослави 16. роденден на наследничката Мануела, а пејачката заедно со сопругот […]