Ознака: родман

Кошарка

Родман снима спот во Северна Кореја

Поранешниот НБА кошаркар, Денис Родман, во вторникот, пристигнал во Северна Кореја, каде за потребите на медиумската компанија „VICE“ ќе снима спот.Покрај Родман, во Северна Кореја, пристигнале и тројца членови на […]