Ознака: русин

Занимливости

Сопругата го фати како се пушта на Србинки, па го рашамара

Иако на плажа дошол со сопругата, Русин не успеал да се воздржи кога видел две згодни Србинки, објави Индекс.хр. Поминувајќи низ плажа со сопругата,застанал и гледал во двете девојки,а лежерниот […]

Занимливости

Русин по боксерици протестирал против долгата зима

Пред хидрометролошкиот завод во Москва еден Русин решил да протестира против долгата зима. Неговиот идентитет не е познат, освен што бил по боксерици тој во раката држел коктел со натпис […]

Видео

Видео: Русин плаќал по 20 долари на девојки за да им лиже Нутела од задникот

Овој млад Русин одлучил теглата со Нутела да ја искористи на малку поинтересен начин.  Имено, Виталиј Здоровецкиј за време на фестивал во Мајами, на плажа им, будел на девојки 20 долари […]