Ознака: руска мафија

Вести

Скопјанец припадник на руска мафија уапсен во „Сити Мол“

Скопјанец припадник на руската мафија бил уапсен попладнево од македонските безбедносни служби, дознава НетПрес од полициски извори.Првичните информации на порталот велат дека триесет и четиригодишниот скопјанец бил фатен додека седел […]