Ознака: русокоса

Видео

Русокоса, мраз и високи штикли, вистинска лудница! Втор дел

Наш совет: Девојки, прво почекајте да се стопи  мразот па потоа облечете си ги вашите омилени  кондури  со штикли Веќе имавме можност да ја вдиме оваа кутра девојка која се обидува […]

Вицотека

Дошла русокоса на интервју за работа и директорот ѝ вели: -Сѐ е супер, уште само да видиме…

Дошла русокоса на интервју за работа и директорот ѝ вели: -Сѐ е супер, уште само да видиме дали знаете англиски.Дошла русокоса на интервју за работа и директорот ѝ вели: -Сѐ […]

Видео

ВИДЕО: И кажале дека дечкото ја изневерува, па му поставила замка – Згодна русокоса…

На Викторија другарките со месеци и викале дека момчето ја изневерува, па поради тоа одличила ова тврдење да го провери и да побара помош од професионалци… Повеќето од момчињата за жал, […]

Вицотека

Испратиле русокоса во вселената со две кучиња. Од Земјата им се јавиле…

Испратиле русокоса во вселената со две кучиња. Од Земјата им се јавиле: – Шарко. – Ав!Испратиле русокоса во вселената со две кучиња. Од Земјата им се јавиле: – Шарко. – […]