Ознака: самарџиски

Кошарка

Самарџиски одличен, Ц.звезда загуби од Галатасарај

Во вторникот се одиграа последните натпревари од Топ 16 фазата во кошаркарскиот Еврокуп во групите Ј и Л.Екипата на Црвена звезда, во чии редови одличен настап имаше Предраг Самарџиски, во […]