Ознака: сандра африка

Сцена

САНДРА АФРИКА ВО СЕКСИ ИЗДАНИЕ: Пејачката објави селфи од кревет

Пејачката Сандра Африка е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а нејзиното последно објавување привлече големо внимание. Имено, пејачката на својот профил сподели фотографија на која позира во опуштена верзија, […]

Сцена

Сандра Африка во топлес издание и задникот во преден план испрати порака до своите обожаватели!

Популарната српска пејачка Сандра Африка се фотографираше топлес, па предизвика бурни реакции со сликата, но и со описот што го напиша покрај фотографијата: „Дама е онаа што живее од својата […]

Сцена

Сандра Африка си го смени личниот опис, многумина не го препознаа лицето на пејачката

Српската пејачка е позната по тоа што ретко експериментира со својот изглед, но овој пат речиси го привлече целото свое внимание околу себе. Имено Сандра Африка не ја смени својата […]

Сцена

Кога Сандра Африка е зад воланот и асфалтот гори

Српската пејачка Сандра Африка објави жешко селфи од својот автомобил, па ги израдувала сите пријатели и следбеници со својот стајлиг зад воланот. Туниката што ја носеше се крена доволно кога […]

Сцена

Сандра Африка ги излудува: Позираше во тесни латекс панталони и градник

Сандра Африка објави фортографија на Инстаграм и за кратко време собра неколку илјади лајкови и коментари. Пејачката облечена во тесни, розеви латекс панталони и провокативна маичка која повеќе лици на […]

Сцена

Сандра Африка ги почести своите обожаватели со разголена фотографија

Пејачката која често игра на картата на провокација, ги воодушеви фановите со ново селфи.Сандра Африка одлучи на своите обожаватели пред спиење да им посака добра ноќ, па ги почести со […]