Ознака: сандра решиќ

Сцена

Кој би ја препознал?! Погледнете како изгледала ќерката на Нино со 20 килограми повеќе!

Сандра Решиќ повторно се натпреварува во Ѕвездите на Гранд а нејзината мотивација е да влезе во финалето на најпопуларното натпреварување. Ќерката на покојниот пејач Нино која ја расплака Јелена Карлеуша со […]

Фото

Се преполови: Нема да верувате како изгледала Сандра Решиќ пред 3 години во „Ѕвездите на Гранд“

Сандра Решиќ повторно се натпреварува во Ѕвездите на Гранд, а нејзината мотивација е да влезе во финалето на најпопуларното натпреварување.Ќерката на покојниот пејач Нино која ја расплака Јелена Карлеуша со […]

Сцена

ПРОЗБОРЕ најдобриот пријател на Нино: „Доста ми е од лагите на Сандра!“ Еве што се случило ноќта кога починал пејачот

Некогашниот менаџер и добар пријател на Нино Решиќ, Нермин Адемовиќ, е еден од ретките кои до последниот ден од животот бил со пејачот. Токму поради тоа има право да го […]

Сцена

Сандра Решиќ: Смртта на мојот татко Нино, остана во сенка поради Тоше Проески…

За животот на Нино Решиќ овие денови се пишува повеќе отколку за сите девет години, колку што има откако пејачот почина. За тоа постои добра причина, а тоа е фактот […]

Сцена

И камен би ЗАПЛАКАЛ по она што Аца Лукас ѝ го кажал на ќерката на покоен пејач!

Досега не се памети настап во „Ѕвездите на Гранд“ кој предизвика толку солзи и коментари како оној по претставувањето на Сандра Решиќ, ќерка на покојниот пејач Нино Решиќ.Во студиото ретко […]

Фото

Досега необјавени фотографии од покојниот пејач Нино и неговата ќерка поради која плачеше цел Гранд!

Овие фотографии никогаш не се објавени во јавноста, а ја покажуваат неизмерната љубов на покојниот пејач Нино Решиќ кон неговата ќерка Сандра Решиќ

Сцена

Карлеуша во солзи, жирито не можело да проговори: Ќерката на познат покоен пејач ги расплака сите во Ѕвездите на Гранд!

„Само во еден момент видов дека ѕидот на Јелена се спушта и дека плаче. Но не смеев да ја погледнам повторно за да не заплачам“, рекла Сандра Решиќ.Сандра Решиќ, ќерката […]