Ознака: Сашко Коцев

Сцена

Сашко Коцев објави фотографија со ќеркичката

Актерот Сашко Коцев на социјалните мрежи ретко споделува приватни моменти. Токму поради тоа и фактот што неговата ќерка ретко ја покажува во јавноста неговата најнова фотографија на социјалните мрежи ги […]

Занимливости

Сашко Коцев и Геј Парада ќе ве насмее до солзи

Еден од најдобрите актери во Република Македонија во 2010 во своето шоу на Златна Бубамара на популарноста ја засмејуваше публиката на темата Геј Парада. Нажалост тогаш тоа беше само добар […]