Ознака: Сања Николиќ

Сцена

По неполн месец од породувањето Сања Николиќ излезе на прва прошетка со синчето

Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата сопруга Сања Николиќ на средината на април, поточно на 15.04.2020 година се реализираа во нивната најважна улога – станаа родители на син. Парот за […]

Сцена

Се породи Сања Николиќ- детето доби необично и уникатно име

Раперот Марко Маринковиќ- Слаткар стана татко. Среќната вест ја сподели на својот Фејсбук профил каде напиша: Се роди Моша Маринковиќ, голем да му расте! Инаку, Слаткар неодамна откри дека не […]

Сцена

Еве каков компромис прави Сања Николиќ во бракот со Слаткар!

Поранешната манекенка и водителка Сања Николиќ и раперот Марко Маринковиќ Слаткар се во брак нешто повеќе од две години, а за тоа време младите соприжници не многу се сменија.Секогаш позитивни, […]

Сцена

ФОТО: Познатите уживаат во кајакарство на Дојранско Езеро!

Плажата „Елем-турс“, која се наоѓа во центарот на Стар Дојран, ги доби првите кајакари.Станува збор за популарната брачна двојка Сања Николиќ и Слаткар, кои денес уживаа во убавините на познатата […]