Ознака: сваровски

Мода

Овие чизми само што се појавија, а богатите девојки се луди по нив!

Дали ова се највпечатливите чизми кои некогаш сте ги виделе?!Таман кога помисливме дека модните куќи веќе не можат да не изненадат, тие не убедија во спротивното. Судејќи по Инстаграм профилите […]