Ознака: свежи капини

Кулинарство

Здрав појадок со свежи капини и чиа семе

Состојки 1 лажица полна со врв, овесни интегрални снегулки 1лажиче чиа семки 1лажиче мед 100-150мл јогурт 1 пооолна рака свежи капини Во чаша налеваме јогурт, додаваме чиа семки, интегрални овесни […]