Ознака: Светлана Ражнатовиќ

Сцена

ЦЕЦА ГО ОСТАВИ БОГДАН?! Пејачката ги избриша сите слики – горат социјалните мрежи!

Инстаграм профилот на Цеца сега изгледа поинаку… На почетокот на месецот, пејачката Светлана Ражнатовиќ ги објави првите, „официјални“ фотографии со своето ново момче Богдан Срејовиќ, бизнисмен кој е 9 години […]

Сцена

Уживаат заедно на Копаоник: Цеца ја објави првата снимка со ќерката на нејзиното ново момче Богдан

Пејачката Светлана Ражнатовиќ ја обелодени својата врска со нејзиното помладо момче Богдан Срејовиќ. Иако за медиумите не сакаше да го коментира својот приватен живот, фолк ѕвездата не крие колку е […]

Сцена

Цеца ја шокираше јавноста со новиот дечко: Неговиот татко беше европски шампион и тој сè уште е рекордер!

Последните неколку часа медиумите кренаа галама за новата врска помеѓу Светлана Ражнатовиќ, една од најпопуларните јавни личности во Србија и досега малку познатиот Богдан Срејовиќ, управител на неколку познати белградски […]

Сцена

Цеца проговори за болеста!

Пејачката Цеца Ражнатовиќ прв пат проговори за болеста со која се соочила во претходниот период.-Јас во еден момент многу се здебелив бидејќи имав здравствен проблем. Кога тоа го решив се […]