Ознака: Светлана Ражњатовиќ

Сцена

Цеца призна: „Не сум расположена за емотивна врска, а еве и зошто…“

Светлана Цеца Ражњатовиќ веќе подолго време нема емотивен партнер, а сега откри и зошто е сама.Пејачката призна дека не е расположена за врска, и дека воопшто не ги ни забележува […]

Фото

Фото: Нова ѕвезда – Анастасија Ражњатовиќ – ќерката на Цеца

Погледнете ја слатката Анастасија Ражњатовиќ.Ќерката на Цеца сака да биде пејачка, исто како нејзината мајка, и не пропушта шанса за да се рекламира. Погледнете дел од приватната галерија на веројатно […]