Ознака: Светлана Цеца Ражантовиќ

Сцена

Денес автомобилите ги има прва во регионот- а во минатото Цеца се мачеше со својот стар автомобил, оваа фотографија сака да ја запали!

Една од најпопуларните пејачки во регионот Светлана Цеца Ражантовиќ денеска освен со богата кариера може да се пофали и со богата гаража и возен парк вреден стотици илјади евра. И […]