Ознака: свинско филе

Кулинарство

Сочно свинско филе

Потребни состојки: 600 гр свинско филе Сос 2 лажици мед 2 лажици сенф Салата Спанаќ Домат Суво овошје Ореви Пире од компири Начин на подготовка: Парчето свежо месо варете го […]