Ознака: својот двегодишен син

Црна хроника

Монструозно: Со запалка му ги горел стапалата, па до смрт го претепал својот двегодишен син

Итлијанската полиција соопшти нови детали за убиството на двегодишното дете, кое до смрт било претепано од својот татко, пред два дена во семејниот дом во Милано. На убиецот, А.Х. (25) […]