Ознака: Северина Којиќ

Сцена

ОДЛИЧНО РАСПОЛОЖЕНА Северина позира само во маица, а витките нозе се во преден план

Северина на Instagram сподели серија фотографии од Плитвице на кои позира само во маица. Пејачката Северина Којиќ (49) моментално ужива во Плитвице во друштво на својот син, а колку ужива […]

Сцена

Поради ова беше обвинета за БОГОХУЛЕЊЕ, а сега ПРОДОЛЖУВА да ПРОВОЦИРА

Ова не е прв пат. Пејачката Северина Којиќ претходно соработуваше со сликарот Димитрије Поповиќ. Нејзиниот уметнички стил, сепак, е премногу експлицитен за многумина поради библиските сцени што уметникот ги прикажува […]

Сцена

СЕВЕРИНА НА МАЛДИВИТЕ: Пејачката мами воздишки, не откри со кого отишла на одмор!

ПЕЈАЧКАТА Северина Којиќ деновиве мами воздишки со своите фотографии од Малдивите. Таа позираше во костим за капење на песочна плажа.   View this post on Instagram   A post shared […]

Сцена

Соседот ја пријавил Северина во полиција: Пејачката го “нападнала “со јајца, а потоа ја обвини за нешто друго

Пејачката Северина Којиќ е пријавена во полиција зашто наводно, фрлала со живи јајца кон соседот (77) од Загреб. Имено, како што се наведува, тој истакнал дека нејзините јајца „му се […]

Сцена

„Те сакам до небото и назад!“ Северина Којиќ ЈАВНО му се обрати на овој ЧОВЕК, му изјави љубов

Пејачката Северина Којиќ изгледа ужива во сингл животот во Хрватска. Пејачката го напушти Белград пред повеќе од една година и куќата во која живееше со нејзиниот сè уште оженет сопруг […]

Сцена

„ШЕСТ МЕСЕЦИ НЕ ИЗЛЕГУВАВ ОД ДОМА“ По 17 години, Северина зборуваше за ВИДЕОТО ОД ЈАХТАТА

Ова и денес е тешка тема за неа! Музичката sвезда Северина Којиќ даде одлично интервју во кое зборуваше за насилството, приватните борби, Милена Радуловиќ и актерките кои дале болни признанија. […]

Сцена

Црно ви се пишува: Менаџерот на Северина им се закани на соседите за она што го виделе!

Северина Којиќ дефинитивно завршила со Игор Којиќ, а како што откриле нејзините соседи за хрватските медиуми, пронашла ново момче. Сепак, соседите кои ја видоа Северина како се бакнува со непознат […]

Сцена

СЕ КРЕНА БУРА ПОРАДИ НИВНИОТ БРАК! Дали потегот на Северина и Игор навестува на конечен крај, што се случува?

За што станува збор? Долго време се шпекулираше дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, а еден потег ги разгори овие сомнежи. Пејачката веќе подолго време […]