Ознака: седум сообраќајки

Македонија

Вчера во Скопје седум сообраќајки, тешко повреден патник во автобус

Патник во автобус бил тешко повреден во една од вкупно седум сообраќајни незгоди што се случиле во текот на вчерашниот ден на подрачјето на Град Скопје. Во пет сообраќајки со […]