Ознака: седум

Занимливости

Има седум години а прави одлични тетоважи

Алисија Гутирез од Тексас има седум години но дефинитивно во иднина ќе биде одличен тату мајстор. Талентот но и знаењето за тетоважите и го пренесува нејзиниот татко Патрик. Додека девојчињата […]