Ознака: сека

Сцена

Фото: Сека без гаќи!

Сека Алексиќ и покрај одличната забава која ја направи во Сараево привлече големо внимание со нејзиниот прекрасен изглед и фустанот што го носеше, а многумина се прашуваа дали таа воопшто […]

Сцена

Нема привилегија: Сека Алексиќ претресена на аеродром!

Светлана Алексиќ отпатува вчера во Австралија, на турнеа во која ќе настапи во најпопуларните дискотеки. Поради големиот интерес, картите за новогодишниот концерт во Мелбурн на големо се распродадени, како и […]

Сцена

Цеца и Сека без шминка; која е поубава?

Познатите фолкерки се претставија во јавноста во природно издание преку социјалните мрежи…Па може да се каже дека доста беше од професионалната шминка, дојде време да ја видиме нивната природна убавина. […]